BUZ MAKİNESİ IMS-50

BUZ MAKİNESİ IMS-50

Durumu: YENİ

Fiyat için sorunuz / Ask for price;

info@labdanismanlik.com

Açıklama

BUZ MAKİNESİ IMS-50

Özellikleri:
1)Yüksek kalite kullanınPaslanmaz çelik kabuk, Korozyona dayanıklı ve dayanıklı, çeşidi bağımsız İntegral yapısı, kompakt, uzay tasarrufu.
2)Vücut yalıtım tabaka hiçbir flor köpük, iyi ısı yalıtım etkisi, astar flor-ücretsiz bacteriostasis tipi, enerji tasarrufu ve çevre koruma.
3)Kullanımı yüksek verimlilikR134a flor-ücretsiz kompresör, Parçaları sgs tarafından test, ab direktifi rohs çevre koruma gereksinimleri.
4)Elektriksel güvenlik bileşenleri vardır”Tuv “veya” vde “güvenlik sertifikası, Belgelendirme parçaları, güvenli ve güvenilir.
5)Buz yapma süreci tarafındanBilgisayar programı kontrolü, Bilgisayar çip ithalatı, güvenilir kontrol, istikrarlı çalışma.
6)Kullanarakİtalya haitec iki sahne redüktörVeZd motor, Düşük gürültü, istikrarlı ve güvenilir çalışma. Buz yapma makinesi üst yayılan delikleri ile sağlanır ve fan, redüktör motor sağlamak yüksek sıcaklık koşullarında güvenilir çalıştırmak.
7)Patentli teknoloji kullanımı kavite titreşim tip evaporatör, soğutma yüksek verimlilik, büyük miktarda buz.
8)Spiral ocak ekstrüzyon tipi buz tipi, buz su, kompakt yapısı, otomatik ayırma gerçekleştirilmesi. Buz paten bıçak optimizasyon tasarım, ve buz şekil küçük yardımcı yapar.
9)Benzersiz tankı yüzen top tipi su giriş sistemi, garanti hiçbir kalıntı su aşırı su, tasarrufu su ve enerji.
10)Orada buz su tam ekran, soğuk koruma ekran, arıza uyarı ekran koruyucu durdurma fonksiyonu.

11)Buz şekli amorf ince taneli kar buz, dar boşluklar içine nüfuz edebilir, hızlı soğutma hızı, iyi etkisi buz banyoları, laboratuvar için tasarlanmış.

12)Ön bir güç anahtarı ile sağlanan ve bir fonksiyonu gösteren lamba, düşünceli ve operasyon detaylı açıklama, güvenlik göstergeleri elektriksel özellikleri tarafından test edilmiştir.
13)Uzun zaman önce bırakarak buz yapma performans test ve hata ayıklama, sağlanması üstün ürün mükemmel performans.

 

Uygulama: 
Buz makinası yaygın olarak hastaneler, okullar, araştırma enstitüleri, laboratuarlar ve diğer vesilelerle yanı sıra süpermarket taze gıda, balıkçılık soğutma, tıbbi uygulamalar, kimyasal sanayi, gıda işleme ve diğer sanayi, geniş bir uygulama yelpazesi.

 

Modeli IMS-50
Buz yapma kapasitesi (kg) 50
Ürün boyutu (mm) 380X543X722
Ambalaj boyutu (mm) 457x621x770
Ağırlık (kg) 40
Kapasiteli başına gün 50kg/gün
Güç 220V/50HZ
Soğutma R134a
Buz depolama quanity 15kg
Kapılar 1
Üretim başına saat 2.08kg
Ideal çalışma sıcaklığı 15 ℃
Tüketimi 280w