Döner köprülü (Uç tahrikli) – ÖZEL İMALAT / Rotary bridge (End driven) – CUSTOM MANUFACTURING

Fiyat için sorunuz / Ask for price;

info@labdanismanlik.com

Fiyat:
Click to add this item to cart.

Açıklama

Sıyırıcılar

Dairesel çökeltme havuzlarında yağ, köpük ve dip çamurlarının toplanması için imal edilen döner köprülü sıyırıcılar, çökeltme havuzlarının verimli çalışmalarında oldukça etkili bir ekipmanlardır.

Dairesel tip çökeltme tanklarında taban ve yüzeyin sıyrılmasında kullanılan, sabit köprü üzerine monte edilen çapı 7 m’ye kadar olan havuzlar için imal edilirler.

Bu tip sıyırıcılar, havuzun merkezinde yer alan taşıyıcı konstrüksiyon, döner köprü ve havuz dış duvarı üzerinde hareket eden yürüyüş düzeninden oluşur. Havuz çapı 7- 60 m olan havuzlarda tercih edilirler.

 

 

Scrapers

Rotary bridge scrapers for collecting oil, foam and bottom sludge in circular sedimentation ponds are very effective equipment for efficient operation of sedimentation ponds.

Rotary bridge scrapers for collecting oil, foam and bottom sludge in circular sedimentation ponds are very effective equipment for efficient operation of sedimentation ponds

They are produced for ponds up to 7 m in diameter mounted on fixed bridges, which are used for stripping the floor and surface in circular deposition tanks.

 

 

TREATMENT EQUIPMENT / ARITMA EKİPMANLARI