KOLONİ SAYICI CN J-3

KOLONİ SAYICI CN J-3

Durumu: YENİ

Fiyat için sorunuz / Ask for price;

info@labdanismanlik.com

Açıklama

KOLONİ SAYICI CN J-3

Bakteriyel koloni sayacı mikropları saymak için dijital bir göstericidir, sayaç, kalem, sayma hücresinden yapılır. Sayaç CMOS entegre elektrik, LED Nixie tüpünden yapılmıştır. Yüksek kelime 15mm (6 ”), açık ve parlaklık, özel kullanım kaleminde çalışır, hassas ve doğrudur, iki çeşit ışık kaynağı vardır, ve ayarlanabilir.

 

Sayma hücresinde ışıklar var, koloni paralel açık. Gözlemlemek uygundur. “-” Veya “+” tuşuna basarak ayarlanabilir. Sayımın doğru olmasını sağlamak için alarm var. Sayı 0-999. Yeniden başlatmanız gerekiyorsa, “reset” tuşuna basabilir. Büyüteç esnek kol ile uygun konuma ayarlanabilir. Büyütme 3x’e kadar. Bu ekipman deneycinin iş yoğunluğunu daha az azaltabilir, verimliliği ve kaliteyi artırabilir. Gıda, içecek, ilaç, biyolojik, makyaj, sağlık ürünleri, içecek, evsel atık su ve endüstriyel suyun basil muayenesi için yaygın olarak kullanılmaktadır. Tüm kindlerin sağlık istasyonu, çevre izleme merkezi, gıda hijyeni, test merkezi, hastane, biyolojik ürünler enstitüsü, ilaçların kontrolü için laboratuvar, emtia muayene bürosu, yapılan fabrika, üniversite laboratuvarı ve bilimsel araştırma kurumları.

 

Teknik Özellikleri:
LED hacmi: 0-999
Kelimenin yüksekliği: 15mm (6 ”)
Işık gücü: 12 W (Min.) 28 W (maks.)
Toplam güç <50 W
Koloni merkezi çapı: & oslash; 155mm
Uygun Petri yemekleri: & oslash; 50-& oslash; 150mm
Boyut: 360 × 300 × 180mm
Ağırlık: 4.3 KG
Çift yönlü sayma işlevi var
Taksiyel aydınlatma, 3 kat büyütme, 9 kat büyütme

 

 

Kullanım:
Kalemi ekipmana bağlayın, anahtarı açın ve Petri çanağını beyaz panel ‘e koyun. Koloniyi Petri yemeklerinin yüzeyinde saymak için kalemi kullanın. Sayılan renk var ve zil varsa, saymanın etkili olduğunu gösterir. Ekrandaki sayı otomatik olarak eklenecek, büyüteç ile dikkatlice kontrol edilecek, tüm noktaların sayıldığını teyit edecektir. (Herhangi bir özledim varsa, saymak için manuel anahtar basın kullanabilirsiniz, LED miktarını gösterir. Sayımı bitirdikten sonra, kağıt üzerindeki miktarı kaydedin, sonra tekrar tekrar sayın, miktar aynı ise, ilk kez sayı ile karşılaştırın, sonuç daha doğru olacaktır. Kaydettikten sonra Petri yemeklerinden çıkın, “yeniden başlat” a basın, ekran başlangıç durumuna geri dönecektir.
Dikkat:
A. ekipman madde, düz bir yüzeye konulmalıdır;
B. sayım sırasında kalem çok eğilmemelidir;
C. ekipman nem geçirmez, yorucu titreşim, güneşe dayanıklı, asit baz aşınmış olmalıdır, kullanımdan sonra % tozluk kullanmalıdır.