Microarray Scanner - Nimblegene MS200 - Roche / NimbleGen MS 200 Mikroarray Tarayıcı - 2. EL

Microarray Scanner – Nimblegene MS200 – Roche / NimbleGen MS 200 Mikroarray Tarayıcı – 2. EL

Durumu: 2. EL

Fiyat için sorunuz / Ask for price;

info@labdanismanlik.com

Açıklama

Roche NimbleGen MS 200 Mikroarray Tarayıcı

 

Açıklama:

NimbleGen MS 200 Mikroarray Tarayıcı, tüm potansiyeli ortaya çıkarmak ve tam resmi NimbleGen DNA mikrodizileri’nden yakalamak için optimize edilmiş ilk tarayıcıdır.

MS 200, bugünün ve yarının yüksek yoğunluklu NimbleGen mikrodizilerinin yüksek veri kalitesi ve kendinden emin sonuçlarını elde etmek için 2 mikron çözünürlük ve yüksek hassasiyet sunar. İş akışında kritik olan NimbleScan ve SignalMap yazılımı, MS 200’ün yüksek kaliteli verilerini analiz etmek ve görüntülemek için dahil edilmiştir.

 

Yüksek verimli genomik araştırmaları, NimbleGen mikrodizi iş akışı için özel olarak tasarlanmış olan MS 200’ün otomatik özellikleriyle artık mümkün. 48 slaytlı otomatik yükleyici, tümleşik barkod okuyucu, otomatik odaklama ve otomatik kazanç gibi gelişmiş özellikler, otomasyon otomasyonu sunmak için bir araya gelerek biliminize odaklanmanızı sağlar.

 

MS 200’ün yüksek çözünürlüğü, yüksek hassasiyeti ve yüksek verimlilik özellikleri, mikrodizi iş akışının ayrılmaz bir parçasıdır ve NimbleGen yüksek yoğunluklu genomik platformlarının tam potansiyelini ortaya çıkarır.