MANIFOLD, SÜZME SETİ MANIFOLD 3 BRANCH ( üçlü filtre )

MANIFOLD, SÜZME SETİ MANIFOLD 3 BRANCH ( üçlü filtre )

Fiyat için sorunuz / Ask for price;

info@labdanismanlik.com

Açıklama

Filtrasyon işleminde entegre bir çözüm benimsenir ve kirlilik içermeyen yağsız diyaframlı vakum pompası kullanılır. Tüm filtre sistemi laboratuvarlarda, temiz odalarda ve ultra temiz çalışma tezgahlarında güvenli bir şekilde yerleştirilebilir ve verimli bir şekilde çalıştırılabilir.

Paslanmaz çelik filtre, yüksek sıcaklık dezenfeksiyonu kolaydır, yüksek sıcaklığa ve korozyon hasarına dayanıklıdır.

İkincil kirliliği önlemek için filtre sistemi paslanmaz çelik filtre kabının üst kapağında havalandırma delikleri ile donatılmıştır ve emme filtrasyonunda ikincil kirliliği önlemek için isteğe bağlı olarak bir hava filtresi takılabilir.

 

Çoklu filtre laboratuvarda bir çözelti filtreleme cihazıdır.Cam kum çekirdekli filtre cihazı ile karşılaştırıldığında, çoklu filtre daha verimli ve daha hızlıdır.Sadece bir pompa aynı anda birden fazla numuneyi filtreleyebilir, bu da laboratuvarı geliştirir.İş verimliliği. İkincisi, filtre raflarının her birinin bağımsız bir kontrol valfi vardır, bu nedenle tekli ve çoklu eşzamanlı işlemleri destekleyebilir. Bu ürün sıhhi paslanmaz çelikten yapılmıştır, asit ve alkali direnci, korozyon direnci, yüksek sıcaklık direnci, 180 ℃ yüksek sıcaklığa dayanabilir, yüksek sıcaklık dezenfeksiyonu kolaydır, böylece analiz sonuçları daha kararlı olur; üretim süreci dikkatli bir şekilde yönlendirilir ve kalite, yüksek kaliteli teknisyenler tarafından kontrol edilir, böylece ürünlerimiz daha iyi kalite güvencesine sahiptir. Mükemmel üretim ekipmanı, yüksek kaliteli üretim malzemeleri, mükemmel üretim teknolojisi ve teknik destek, Jinteng ürünlerimizin mükemmel kalitesinin garantisidir ve çok birimli filtrelerimizi Çin’de mükemmel bir marka haline getirir.

 

Özellikleri

 • Filtrasyon işleminde entegre bir çözüm benimsenir ve kirlilik içermeyen yağsız diyaframlı vakum pompası kullanılır. Tüm filtre sistemi laboratuvarlarda, temiz odalarda ve ultra temiz çalışma tezgahlarında güvenli bir şekilde yerleştirilebilir ve verimli bir şekilde çalıştırılabilir.
 • Paslanmaz çelik filtre, yüksek sıcaklık dezenfeksiyonu kolaydır, yüksek sıcaklığa ve korozyon hasarına dayanıklıdır.
 • İkincil kirliliği önlemek için filtre sistemi paslanmaz çelik filtre kabının üst kapağında havalandırma delikleri ile donatılmıştır ve emme filtrasyonunda ikincil kirliliği önlemek için isteğe bağlı olarak bir hava filtresi takılabilir.
 • Güvenlik ve güvenilirlik, üstün performans, güzel görünüm, çevre koruma, yüksek verimlilik ve enerji tasarrufu avantajlarına sahiptir.

İçeriği

 • Paslanmaz çelik filtre kabı 316L / cam filtre kabı
 • Yüksek borosilikat filtre kafası/paslanmaz çelik filtre kafası 316L
 • Paslanmaz çelik filtre braketi 316L
 • Paslanmaz çelik vana
 • Alüminyum alaşımlı klips
 • Toz kaplamış
 • Kauçuk tıpa

Süzme Seti ürünleri için TIKLAYINIZ

Filtrasyon süzme seti ürünleri için TIKLAYINIZ

AKM, Askıda Katı Madde ürünleri için TIKLAYINIZ

Manifold filtrasyon süzme seti ürünleri için TIKLAYINIZ

Vakum Pompası için TIKLAYANIZ

Diğer Laboratuvar Ürünleri İçin TIKLAYINIZ